Veľký dom s veľkým pozemkom 2km od mora a výhľadom na more

189000€

Description

Ponuka aká sa často nevidí a zároveň príložitosť na zmenu života. Tento dom ma skutočne veľký potenciál a je možné z neho vytvoriť bývanie aj prenájom zároveň a tiež ponúka priestor na minifamu alebo aj koňa. Veľký pozemok, kľudné prostredie, nádherný panoramatický výhľad a iba 2km od mora a všetkých služieb.

Nachádza sa na okraji mestečka La Mudizza uprostred zelene v zóne agro, v okolí je iba zopár nehnuteľnosti už stojacich a nič už nepribudne, stavebný zákon neumožnuje ďalšiu výstavbu v tejto oblasti. Pozemok na ktorom sa dom nachádza má výmeru cca. 1600m2 a je kompletne oplotený murovaným plotom. Navyše je možné v tesnej blízkosti prikúpiť ďalšie dve parcely každá po 3tis. m2.

Dom pozostáva z dvoch podlaží. Vrchné je aktuálne prispôsobené na bývanie s troma spálňami dvoma kúpelňami, kuchyňou, obývačkou a veľkou zasklenou terasou. Na spodnom podlaží je aktuálne prázdny priestor- pivnica, ktorý je však možné vybudovať a prispôsobiť podľa seba napr. aj na dva samostatné apartmány. Na streche sa nachádza terasa s úchvatným panoramickým výhľadom 360° na more, kopce a západ slnka priamo nad morom.

Na pozemku sa ďalej nachádza aj garáž, a rôzne spevnené plochy. Dom je oficiálne zapísaný na bývanie, čo je unikátne v tejto lokalite a pripojený na inžinierske siete (voda, elektrika). V prípade záujmu vieme pomôcť s projektom na rekonštrukciu.

Location

Share This Property

Share