Apartmán v prvej rade od mora s výhľadom

154000€

Description

Na okraji prímorskej dedinky La Ciaccia, na slepom konci slepej cesty končiacej morom ponúkame na predaj apartmán s fantastickým a ničím nerušeným výhľadom na more. Pred apartmánom už nieje možné realizovať žiadnu ďalšiu výstavbu takže výhľad a prostredie zostane zachované. Na konci ulice je chodník k moru. Apartmán pozostáva z dvoch podlaží. Na vrchnom je hlavný vstup, obývačka s kuchyňou, kúpelňa a terasa s úžasným výhľadom. Spodné podlažie je prepojené širokým vnútorným schodiskom a pozostáva z hlavnej spálne s výstupom na ďalšiu menšiu terasu s výhľadom, kúpelne, práčovne a menšej izby s poschodovou postelou.

Možnosť ubytovať až 6 osôb pri použití rozkladacieho gauča v obývačke e vďaka dvom kúpelniam a dvom podlažiam stále poskytuje dostatok súkromia. Hlavnou výhodou je unikátna poloha v prvej rade od mora.

Prímorská dedinka La Ciaccia je turisticky vyhľadávaná ale zároveň je tu aj dostatok trvalých obyvateľov, vďaka čomu sú služby otvorené po celý rok (supermarket, tri reštaurácie/kaviarne- z toho jedna priamo na pláži). Navyše celá dedinka je slepá takže je tu po celý rok kľudné prostredie.

Ideálne riešenie na dovolenku či ako investícia na prenájom. Apartmány tohto typu, sú veľmi žiadané.

Location

Share This Property

Share